Johannessen, Jens(1934-)
Farvel til et loppemarked 1975
Serigrafi
74x56
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen 75
Nummerert nede t.v.: 203/250.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 4 500
Serigrafi
74x56
Nummerert nede t.v.: 203/250.
Vurdering
NOK 3 000–5 000