Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Johannessen, Jens(1934-)
Farvel til et loppemarked 1975

Serigrafi
74x56
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen 75

Nummerert nede t.v.: 203/250.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 4 500