Jorn, Asger(1914-1973)
Komposisjon 1969
Litografi
65x48
Signert og nede t.h.: Jorn 69
Nummerert nede t.v.: 241/300. Tittel: "La Vallée du Charme".
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 5 000
Litografi
65x48
Signert og nede t.h.: Jorn 69
Vurdering
NOK 5 000