Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Jorn, Asger(1914-1973)
Komposisjon 1969

Litografi
65x48
Signert og nede t.h.: Jorn 69

Nummerert nede t.v.: 241/300. Tittel: "La Vallée du Charme".

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 5 000