Jorn, Asger(1914-1973)
Komposisjon 1969
Litografi
65x48
Signert og datert nede t.h.: Jorn 69
Nummerert nede t.v.: 35/300. Antagelig signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av arket med blyant: "Jorn: Jubilation Larmoyennageuse".
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 5 000