Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Akt 1961

Blyant på papir, lysmål
42x30
Signert nede t.h.: Weidemann.

Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.v.: "Til Gerd og Gösta fra Jakob - Julen 61.".

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering