Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Akt 1960

Akvarell på papir, lysmål
40x31
Signert og datert nede t.h.: Jakob -60.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000