Jorde, Lars(1865-1939)
Elvelandskap, 1934
Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 34
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
65x75
Vurdering