Juell, Tore(1942-)
Ved Eydehavn
Olje på plate
41x90
Signert og datert nede t.v.: T. Juell
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på plate
41x90
Vurdering