Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Råsjøen
Olje på plate
46x55
Usignert
Signert, stedsbestemt og datert på baksiden av platen: "HS Råsjøen 1949", samt påtegnet, antagelig av kunstneren: "Tilh. Willi Midelfart".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 8 000