Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Åkerlandskap

Olje på plate
29x48
Signert nede t.v.: HS

Signert og påtegnet antagelig av kunstneren: "1905" på baksiden av platen. Av kunstnerens aller tidligste produksjon.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00