Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Rose, Knut (1936-2002)
Øyet 1970

Olje på lerret
92x75
Signert og datert nede t.h.: K. Rose - 70

Signert og datert på baksiden av lerretet: "K. Rose 70".

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering