Risberg, Harald(1917-1996)
Garnbøtere 1959
Olje på lerret
66x82
Signert og datert nede t.h.: Risberg 59.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
66x82
Vurdering