Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Sittende kvinne og mann på sti 1921
Olje på lerret
100x93
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1921
Antagelig signert på baksiden, på blindrammen: "Sigurd Eriksen".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00