Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Sittende kvinne og mann på sti 1921

Olje på lerret
100x93
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1921

Antagelig signert på baksiden, på blindrammen: "Sigurd Eriksen".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00