Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Fra Ramsøy, Sørlandet

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: H. Finne-Grønn.

Påtegnet på baksiden av platen: "Ramsøy, Sørlandet". Maleren fikk tilknytning til Ramsøy i Høvåg og malte mange bilder fra miljøet der.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00