Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
Skogsinteriør

Olje på plate
41x33
Signert nede t.v.: J. Sitje

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00