Skari, Edvard(1839-1903)
Fra Helsingør 1874
Olje på lerret
28x44
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: Helsingør 9/9 74 E Skari
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Helsingør Edw Skari 1874".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00