Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Skari, Edvard (1839-1903)
Fra Helsingør 1874

Olje på lerret
28x44
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: Helsingør 9/9 74 E Skari

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Helsingør Edw Skari 1874".

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering