Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Nielssen, Finn(1908-1962)
Kystlandskap 1950

Olje på plate
25x36
Signert og datert nede t.h.: Fini -50

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 2 000