Nielssen, Finn(1908-1962)
Kystlandskap 1950
Olje på plate
25x36
Signert og datert nede t.h.: Fini -50
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
25x36
Vurdering
NOK 3 000–5 000