Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Nesjar, Carl(1920-2015)
Veien Fra Viksfjord i Vestfold 1944

Olje på plate
36x42
Signert og datert nede t.h.: C. N. 44.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Carl Nesjar. 1944. "Veien". Fra Viksfjord i Vestfold.".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 6 000 med forbehold