Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Frang, Thomas(1889-1968)
Fra Professor Aschehougs Plass Oslo

Olje på lerret
40x50
Signert nede t.v.: Thomas Frang

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 7 000