Frang, Thomas(1889-1968)
Fra Professor Aschehougs Plass Oslo
Olje på lerret
40x50
Signert nede t.v.: Thomas Frang
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
40x50
Vurdering