Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Blind tigger med hund og sveivegrammofon

Olje på lerret
82x101
Signert nede t.h.: Aulie

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling, Oslo 1952, kat.nr. 5.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000 med forbehold