Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Bymotiv

Olje på lerret
60x81
Signert nede t.v.: Aulie

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 27 000