Aulie, Reidar(1904-1977)
Bymotiv
Olje på lerret
60x81
Signert nede t.v.: Aulie
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på lerret
60x81
Signert nede t.v.: Aulie
Vurdering