Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Uchermann, Karl(1855-1940)
Hunder 1883

Olje på lerret
78x100
Signert og datert nede t.h.: Karl Uchermann. 1883.

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00