Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Uchermann, Karl (1855-1940)
Hunder 1883

Olje på lerret
78x100
Signert og datert nede t.h.: Karl Uchermann. 1883.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering