Uchermann, Karl(1855-1940)
Hunder 1883
Olje på lerret
78x100
Signert og datert nede t.h.: Karl Uchermann. 1883.
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Olje på lerret
78x100
Vurdering