Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Kolstø, Fredrik (1860-1945)
Aftenstemning

Olje på lerret
72x63
Signert nede t.v.: Fredrik Kolstø.

Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering