Sparre, Victor(1919-2008)
Tidlig vår Blå dag 1965
Olje på lerret
131x162
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparr -65
Signert, datert og påtegnet med tittel antagleig av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Tidlig Vår Blå dag Victor Sparre Victor Smith 1965".
Bergens Kunstforening 1968, Vestlandsutstillingen, kat.nr. 53.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00