Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
St Hans

Olje på lerret
50x64
Signert nede t.h.: Skredsvig.

Påtegnet nede t.v.: "St Hans".

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering