Enger, Erling(1899-1990)
Landskap med telefonstolper 1945
Olje på lerret
53x59
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger 45
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
53x59
Vurdering