Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Enger, Erling(1899-1990)
Landskap med telefonstolper 1945

Olje på lerret
53x59
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger 45

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00