Enger, Erling(1899-1990)
Skogslandskap med bjerkestammer 1959
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -59
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på plate
50x61
Vurdering