Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Lerche, Vincent Stoltenberg (1837-1892)
Kirkeinteriør 1868

Olje på lerret
46x60
Signert og datert nede t.h.: Vinc St Lerche 1868.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 70 000