Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Kirkeinteriør 1868

Olje på lerret
46x60
Signert og datert nede t.h.: Vinc St Lerche 1868.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 70 000