Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Kirkeinteriør 1868
Olje på lerret
46x60
Signert og datert nede t.h.: Vinc St Lerche 1868.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
46x60
Vurdering
NOK 70 000–90 000