Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Skogslandskap med tjern

Olje på plate
73x92
Signert nede t.v.: Bendik Riis

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000