Riis, Bendik(1911-1988)
Skogslandskap med tjern
Olje på plate
73x92
Signert nede t.v.: Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på plate
73x92
Vurdering