To kvinner i park
Olje på plate
92x72
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 210 000
Olje på plate
92x72
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering