Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
To kvinner i park

Olje på plate
92x72
Signert nede t.v.: Weidemann

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 210 000