Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Sommerlandskap med elv

Olje på lerret
59x72
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 180 000