Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Pinseliljer i krukke 1912

Olje på lerret
66x73
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1912

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Pinseliljer". Påtegnet på lapp på baksiden av lerretet: "Trondhjems Kunstforening. Gevinst no. 1 ved utlodning 1919", med tittel: "Pintselilje i Krukke".

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 260 000