Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Nordmarka 1849
Olje på lerret
30x43
Signert og datert nede t.h.: HFG 1849
Selges til inntekt for Aksjonen "Håpets bro".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 160 000
Olje på lerret
30x43
Vurdering