Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Nordmarka 1849

Olje på lerret
30x43
Signert og datert nede t.h.: HFG 1849

Selges til inntekt for Aksjonen "Håpets bro".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 160 000