Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Nordmarka 1849

Olje på lerret
30x43
Signert og datert nede t.h.: HFG 1849

Selges til inntekt for Aksjonen "Håpets bro".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 160 000