Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Ved nattens frembrudd 1902

Olje på lerret
42x76
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1902

Stemplet på baksiden, på blindrammen: Nachlass Hans Gude.

Grosse Berliner Kunst Ausstellung 1902, kat.nr. 395, med tittel: "Beim Einbruch der Nacht".

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 180 000