Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Ved nattens frembrudd 1902

Olje på lerret
42x76
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1902

Stemplet på baksiden, på blindrammen: Nachlass Hans Gude.

UTSTILT:

Grosse Berliner Kunst Ausstellung 1902, kat.nr. 395, med tittel: "Beim Einbruch der Nacht".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 180 000