Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Lomvijakt 1904

Olje på lerret
70x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1904.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000