Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Fiskevær i Lofoten

Olje på lerret
55x80
Signert nede t.v.: E. Ulving

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–70 000

Tilslag NOK 135 000