Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Holbø, Kristen (1869-1953)
Hester, Bøverdalen 1931

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: K Holbø. 31.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500