Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
I havnen 1913

Olje på lerret
59x70
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli -13-

Påtegnet med kunstnerens navn og tittel på baksiden, på blindrammen:" Arne Kavli "I Havnen"".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 56. Panama Pacific International Exposition, med tittel: "In the Port".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 230 000