Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Bøe, Frants (1820-1891)
Roser

Olje på lerret
29x37
Noe utydelig signert nede t.v.: F Bøe

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Bøe.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000