Bøe, Frants(1820-1891)
Roser
Olje på lerret
29x37
Noe utydelig signert nede t.v.: F Bøe
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Bøe.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
29x37
Vurdering