Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Roser

Olje på lerret
29x37
Noe utydelig signert nede t.v.: F Bøe

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Bøe.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000