Barlag, Philip(1840-1913)
Kystlandskap med folkeliv 1868
Olje på lerret, oppklebet på plate
37x53
Signert og datert nede t.v.: Barlag 68.
Ant. fra Christianiafjorden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000