Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Barlag, Philip (1840-1913)
Kystlandskap med folkeliv 1868

Olje på lerret, oppklebet på plate
37x53
Signert og datert nede t.v.: Barlag 68.

Ant. fra Christianiafjorden.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000