Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Kystlandskap med seilbåter, Langviken Tjøme

Olje på lerret
69x97
Signert nede t.v.: E Ulving

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Malt på Tjøme Langviken ...elen av Baldershage Pensionat".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 72 000