Ulving, Even(1863-1952)
Kystlandskap med seilbåter, Langviken Tjøme
Olje på lerret
69x97
Signert nede t.v.: E Ulving
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Malt på Tjøme Langviken ...elen av Baldershage Pensionat".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 72 000