Holck, Julius(1845-1911)
Til seters
Olje på lerret
55x63
Signert nede t. h.: Julius Holck.
Påtegnet med tittel på baksiden. Påtegnet noe utydelig på baksiden: Reise ... Vos 1907.
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00