Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Holck, Julius (1845-1911)
Til seters

Olje på lerret
55x63
Signert nede t. h.: Julius Holck.

Påtegnet med tittel på baksiden. Påtegnet noe utydelig på baksiden: Reise ... Vos 1907.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering