Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Norsk landskap 1850
Olje på lerret
45x60
Signert og datert nede t. h.: HFG 1850.
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen. Samt påklistret lapp med: No 92 Gude.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 300 000