Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1995

Olje på lerret
70x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 95

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 58 000