Komposisjon 1995
Olje på lerret
70x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 95
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 58 000
Olje på lerret
70x50
Vurdering