Vintersol 1966
Olje på lerret
110x80
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Arne Sellæg. Weidemann 66.
Påtegnet med tittel og datering på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00