Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Vintersol 1966

Olje på lerret
110x80
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Arne Sellæg. Weidemann 66.

Påtegnet med tittel og datering på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering