Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Vintersol 1966

Olje på lerret
110x80
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Arne Sellæg. Weidemann 66.

Påtegnet med tittel og datering på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00