Ekeland, Arne(1908-1994)
Olje på lerret
79x97
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.
Angivelig tittel: "Himalaya".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Olje på lerret
79x97
Angivelig tittel: "Himalaya".
Vurdering