Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)

Olje på lerret
79x97
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.

Angivelig tittel: "Himalaya".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00