Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)

Olje på lerret
79x97
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.

Angivelig tittel: "Himalaya".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering