Ekeland, Arne(1908-1994)
Møte i porten
Olje på lerret
51x58
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Malt ca. 1965
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Olje på lerret
51x58
Malt ca. 1965
Vurdering
NOK 70 000–90 000