Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Møte i porten

Olje på lerret
51x58
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Malt ca. 1965

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000