Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Johannessen, Jens (1934-)
Vannfall 1963

Olje på lerret
85x90
Signert og datert nede t.v.: JJ 63

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen. 63.".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000