Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor med to barn 1944

Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell -44

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 430 000