Fjell, Kai(1907-1989)
Mor med to barn 1944
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell -44
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 430 000
Olje på plate
61x50
Vurdering
NOK 300 000–400 000