Johannessen, Jens(1934-)
Vasen 1964
Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: JJ 64
Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 64". Påtegnet med tittel og datering på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 82 000