Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Johannessen, Jens (1934-)
Vasen 1964

Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: JJ 64

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 64". Påtegnet med tittel og datering på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 82 000