Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1949

Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 120 000