Komposisjon 1949
Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på plate
65x54
Vurdering
NOK 70 000–90 000